Dzień Dziecka 2017

Gminne obchody Dnia Dziecka już od kilkunastu lat mają miejsce w naszej gminie. W tym roku piknik dla dzieci, a zarówno ich rodzin odbył się na placu przy Muzeum Regionalnym w Bachowicach. Był to słoneczny dzień pełen radości, upominków, zabaw i słodkich niespodzianek, który rozpoczął się Mszą św. dla dzieci i rodziców w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bachowicach. Odprawił ją proboszcz tej parafii - ksiądz Franciszek Jeleśniański.

Wyjątkowe święto, jakim niewątpliwie jest Dzień Dziecka, zasługuje na doskonałą oprawę. Byliśmy na to przygotowani! Kolorowy dmuchany plac zabaw, animatorzy prowadzący konkursy i zabawy, darmowa wata cukrowa, lody, malowanie twarzy, balonowe zwierzaki. To wszystko dla naszych najmłodszych Mieszkańców okazało się po raz kolejny wyśmienitą zabawą. Dzieci śmiały się i bawiły dając upust energii, a rodzice z radością obserwowali swoje pociechy.

Szkoda tylko, że wszystko co dobre, tak szybko się kończy. Jednak nic straconego, bo już niedługo wakacje i będziemy mieć dla Was kolejne ciekawe propozycje.

Gmina Spytkowice 2008© Switchprojekt.